Een stevige middenmoter – daar gaan we voor

By wim

Na de degradatie naar derde nationale is er bij VC Nidak, in het tussenseizoen, heel wat werk verzet. Zo zal Hans Vanhaecke de nieuwe coach worden, en werden zes speelsters aangetrokken om het vertrek van een aantal speelsters op te vangen.

We waren vorig seizoen heel sterk van start gegaan, en midden oktober stonden we zelfs aan de leiding. Jammer genoeg werden er vanaf november nog nauwelijks punten gescoord. Het vertrouwen was compleet zoek, mede door de beperkte kern. En dat had ook te maken met de onzekerheid naar het komende seizoen.
Een nieuwe trainer, en een aantal speelsters die -na vele jaren- de club verlieten.
Op het einde van het seizoen zijn we jammer genoeg op de voorlaatste plaats gestrand, met de logische degradatie naar 3de nationale.

In het tussenseizoen is er hard gewerkt achter de schermen.
Hans Vanhaecke is vanaf dit seizoen onze nieuwe trainer/coach. En 6 nieuwe speelsters komen de rangen vervoegen:

  • Charlotte Alens (Nidak B)
  • Sarah Van Cleemput (VT Temse)
  • Kirsten De Vetter
  • Flore Van Loo (Vamos A)
  • Leni Vermeiren (Vamos B)
  • Kayleigh Decerf (Ruiselede)

We spelen dit seizoen in NAT3C, een reeks waarin de meeste tegenstanders uit het Antwerpse komen. De trainingen zijn begin augustus volop van start gegaan. Er wordt 3 maal per week getraind, en een aantal tornooien staan ook op de agenda.

Met deze ambitie willen we in elk geval een stevige middenmoter zij, en daarmee ook de basis leggen om op -relatief korte termijn- opnieuw onze plaats in tweede nationale te heroveren.